ביטוח רכב

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח רכב

  ביטוח רכב מיועד להגן עליך, בעל הרכב, מפני נזק שעלול להיגרם לרכבך כתוצאה מתאונה, גניבה, שריפה, התנגשות, מעשי זדון ונזקי טבע. כל רכב חייב בביטוח חובה וכשמו כן הוא: זהו ביטוח אותו חייב לרכוש כל בעל רכב בישראל. ביטוח זה מכסה אך ורק נזקי גוף ונפש שעלולים להיגרם בעת תאונה לנהג, לנוסעי הרכב האחרים או למי שנמצא מחוץ לרכב. פוליסת ביטוח החובה הבסיסית הקבועה בחוק מכסה עלויות בגין הוצאות רפואיות, פיצוי על אבדן השתכרות כמו גם פיצוי על סבל וכאבים שנגרמו בעקבות תאונת דרכים. בנוסף לביטוח החובה, לבעל הרכב קיימת אפשרות לבחור באחד מסוגי הביטוח לרכבו: ביטוח מקיף או צד שלישי. חשוב ביותר, שהפוליסה תהא מותאמת על מכלול כיסוייה בהתאם לצרכי המבוטחים, תוך התייחסות למכלול נתונים רב אשר יכול אף להוזיל את הביטוח.

  מה הביטוח מכסה?

  ביטוח מקיף

  כשמו כן הוא, ביטוח מקיף המספק כיסוי מפני כל נזק שעלול להיגרם לרכב המבוטח, מפני תאונה, גניבה או ניסיון לכך. ביטוח זה מספק כיסוי גם לנזקים שנגרמו לרכב ולרכוש צד שלישי, כולל הוצאות משפטיות.

  ביטוח צד שלישי

  ביטוח זה מספק כיסוי לנזקים שנגרמו לרכב ו/או לרכוש צד שלישי בלבד, גם במקרים בהם נפגע יותר מרכב אחד. בביטוח זה אין כיסוי לרכבו של בעל הפוליסה.

  תקופת הביטוח

  ע”ג הפוליסה תצויין תקופת הביטוח ממועד תחילת הביטוח ועד יומו האחרון בחצות .

  מורשים לנהוג

  סעיף המכסה את כל מי שמורשה לנהוג. קיימת אפשרות להרחבת נהגים למס’ ימים קצובים בהודעה מוקדמת מראש.

  עבר ביטוחי

  פוליסת רכב מתומחרת בהתאם לעבר הביטוחי של בעל הרכב, לכן יש להצטייד באישור זה ממבטח קודם של בעל הרכב.

  שיעבוד

  ישנם רכבים הנרכשים במסגרת הלוואה מהבנק. במקרה זה יש ליידע את המבטח על מנת שהפוליסה תכלול סעיף שיעבוד לטובת הבנק, המקנה לבנק ערובה לקבלת הכסף בעת אירוע תאונתי ו/או גניבת הרכב.

  אמצעי מיגון

  באם קיימת דרישה כזו, יש ליידע את חב’ הביטוח על עמידה בדרישה זו.

  שירותי רכב

  גרירה, שמשות, רכב חליפי ועוד, שירותים אלו יסייעו לנוהג ברכב בעת הצורך בין אם באירוע תאונתי, גניבת הרכב ו/או נזק כלשהו המונע נסיעה רציפה ברכב.

  השתתפות עצמית

  בתיקון נזק תאונתי לרכבך ו/או בגין נזק לצד שלישי ובירידת ערך.

  חשוב ביותר, שהפוליסה תהא מותאמת על כיסוייה בהתאם לצרכי המבוטחים, תוך התייחסות למכלול נתונים רב אשר יכול אף להוזיל את הביטוח.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי