ביטוח עסק

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח עסק

  ניהול עסק הוא עניין מורכב הכולל בתוכו אחריות רבה עד לאחרון הפרטים. פוליסת ביטוח עסק כוללת בתוכה הרחבות שונות, כולן מותאמות לצרכי בית העסק. צוות מחלקת העסקים במשרדנו, ילווה אותך בניהול הסיכונים של עסקך תוך התאמה למכלול הכיסויים הנדרשים לפי מהות העסק, פעילותו ועמידה בדרישות גורמים הקשורים לעסקך, ובכך להקל עליך בניהול תפוקת העסק ושגשוגו בראש שקט.

  מה כוללת הפוליסה?

  ביטוח מבנה בית העסק

  בין אם המבנה בבעלות בעל העסק ובין אם בשכירות, במקרה זה אנו דואגים להגן על המבוטח כנגד נזקים העלולים להיגרם לעסקו כתוצאה מנזק שמקורו במבנה בית העסק.

  ביטוח תכולת בית העסק

  ביטוח תכולת העסק המשמשת את עיסקו של המבוטח וכן את המלאי , בין אם מלאי בתהליך ייצור ובין אם מלאי מוגמר לפני מסירתו.

  חבות כלפי צד שלישי

  סעיף זה מגן על בעל העסק מפני נזקים העלולים להיגרם לכל מי שמוגדר צד ג’ , בין אם בין כותלי העסק ובין אם מחוץ לו. כיסוי זה חשוב מאוד וגבולות האחריות נקבעות בהתאם לעיסוק, מיקומו של בית העסק ועוד גורמים נוספים. ככל שגבולות האחריות גבוהים יותר, כך מוגן בעל העסק מפגיעה כלכלית הצפויה להיגרם בעת אירוע ביטוחי.

  חבות מעבידים

  סעיף זה נכנס לתוקפו לאחר שמוצו הפיצויים ששולמו ע”י ביטוח לאומי. עיקרו של כיסוי זה להגן על המעסיק מפני תביעת עובד (או בני משפחתו) למקרה בו העובד יפגע, יחלה, או חלילה במקרה מוות כתוצאה מעבודתו. חיי אדם אינם ניתנים לאומדן כספי ולכן חשוב מאוד לרכוש סעיף זה ובכך להגן על המשך קיומו ותפקודו של העסק.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי