ביטוח חיים

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח חיים

  ביטוח חיים למקרה מוות הינו ביטוח מסוג פיצוי, אשר מעניק פיצוי כספי לפי הסכם הנרכש, למוטבים הרשומים בפוליסת הביטוח במקרה מוות של המבוטח.

  מה הביטוח מכסה?

  סכום ביטוח החיים

  הרכב התא המשפחתי, יכולת ההשתכרות של יקירנו, והרצון לשמר עד כמה שניתן את רמת חייהם של היקרים לנו, קובעת את סכום הביטוח אותו נרצה לרכוש ואת מי לבטח. המטרה ברכישת ביטוח חיים היא להבטיח ככל הניתן את המשך ההכנסות של התא המשפחתי במקרה מוות שיגרום לירידה בהכנסה.

  סוגי הביטוח

  קיימים סוגים רבים של ביטוח – בין אם למטרת תשלום קרן חד-פעמית (ביטוח “הוני”) או למטרת הבטחת קצבה חודשית. ניתן כיום להבטיח ביטוחים הכוללים חסכון לכל תקופה שהיא, בכל סכום שהוא, ותוך התאמה מלאה של תמהיל החסכון והסיכון לצרכיו של המבוטח.

  הבטחה לסכומים לילדים

  ניתן באמצעות ביטוח חיים מתאים להבטיח גם סכומים עבור ילדים, שישולמו בתאריך קבוע מראש, כך שניתן להבטיח כי אמנם ישמשו למטרה אשר לה נועדו – קרן להשכלה גבוהה וכו’.

  ביטוח מחלות קשות

  ביטוח מחלות קשות הינו כיסוי ביטוחי הניתן במסגרת ביטוח בריאות פרטי, המעניק למבוטח זכות לקבלת תשלום כספי מחברת הביטוח במקרה של גילוי של מחלה קשה או אירוע רפואי חמור, בהתאם לאבחנה רפואית וכפי שהוסכם בפוליסה. מדובר בתשלום סכום קבוע מראש בפוליסה שנע מ 100,000 ₪ ועד ל 600,000 ש”ח, אשר מטרתו לסייע לאותו אדם מבחינה כלכלית לפחות בתקופה הראשונה של המחלה . פוליסת מחלות קשות מכסה מחלות או אירועים רפואיים חמורים שאירעו למבוטח, ומעניקה לו פיצוי כספי בסכום קבוע מראש, כמפורט בפוליסה. מחלות קשות עשויות להיות, בין היתר, אי ספיקת כליות כרונית, טרשת נפוצה, מחלת ריאות כרונית, התקף לב חריף, סרטן מסוגים שונים ועוד. לרוב, הביטוח אינו תקף למשך כל חיי המבוטח, ומרבית הפוליסות מסתיימות בהגיע המבוטח לגיל מסוים (לרוב 65 עד 75). לרוב, הביטוח אינו תקף למשך כל חיי המבוטח, ומרבית הפוליסות מסתיימות בהגיע המבוטח לגיל מסוים (לרוב 65 עד 75). קיימות פוליסות שאינן מתבטלות בהגיע המבוטח לגיל מסוים, אך הן מפחיתות את סכום הפיצוי הכספי בכל שנה ושנה בשיעור מסוים, עד לסיום הביטוח. לרוב, הביטוח אינו תקף למשך כל חיי המבוטח, ומרבית הפוליסות מסתיימות בהגיע המבוטח לגיל מסוים (לרוב 65 עד 75). קיימות פוליסות, בהן תקופת הביטוח מסתיימת לאחר שאירע מקרה ביטוח והמבוטח מיצה את כל הפיצוי לפי תנאי הפוליסה. בפוליסות המאפשרות קבלת פיצוי נוסף במקרה חזרת המחלה או הופעה של מחלה אחרת המכוסה בפוליסה, לאחר שהביטוח כבר נוצל פעם אחת, גובה הפיצוי הכספי יורד באופן משמעותי, ולעתים אף הפרמיה פוחתת בהתאם. בפוליסות בהן המחלות מסווגות לקבוצות, אם התגלתה אצל המבוטח מחלה הנכללת בקבוצה מסוימת והוא קיבל פיצוי, הוא יוכל להמשיך את הביטוח באופן מוגבל וזאת בהתאם לתנאי הפוליסה, עבור מחלות מקבוצות אחרות. לרוב, בפוליסת מחלות קשות קיימת תקופת אכשרה של 90 יום עבור מקרה ביטוח ראשון. המשמעות היא שהמבוטח לא יהיה זכאי לקבל את הפיצוי עבור מחלה קשה שאובחנה לפני שחלפו 90 ימים מהיום שרכש את הביטוח. משום שמקרה הביטוח הוא מועד גילוי המחלה ולא מועד פרוץ המחלה, מבוטח יקבל את כספי הפיצוי כל עוד המחלה אובחנה לאחר תום תקופת האכשרה, גם אם המחלה פרצה במועד מוקדם יותר. בפוליסות בהן ניתן פיצוי למקרה ביטוח נוסף, קיימת תקופת אכשרה נוספת, בדרך כלל בת 12 חודשים, הנמנית החל מהזמן שבו התרחש מקרה הביטוח הראשון.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי