ביטוח חיים למשכנתא

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח חיים למשכנתא

  פוליסה אשר הלווים רוכשים בגובה הלוואת הדיור כאשר הבנק נרשם בה כמוטב בלתי חוזר. זאת בניגוד לביטוח חיים "רגיל" שבו קרובי משפחתו של המבוטח הם המוטבים. מטרתו המרכזית של ביטוח חיים למשכנתא היא להעניק כיסוי ביטוחי ליתרת ההלוואה במידה ואחד הלווים – חס וחלילה – נפטר בטרם עת.

  מה הביטוח מכסה?

  מהו העיקרון?

  העיקרון הוא פשוט, ביטוח חיים למשכנתא מאפשר לבנק לקבל בחזרה את סכום ההלוואה גם כאשר אחד הלווים נפטר וקיים חשש אמיתי בנוגע ליכולת הפירעון העתידית של בן זוגו. בנוסף, ביטוח חיים למשכנתא “עובד” גם לטובת הלווים. לא צריך להכביר במילים אודות הסכנה הפיננסית שהייתה עלולה לאיים את על התא המשפחתי במידה ופירעון הלוואת המשכנתא היה רובץ לפתחו של בן הזוג שנותר בחיים. כאשר אחד הלווים נפטר, מופעלת פוליסת ביטוח חיים למשכנתא וחברת הביטוח מסלקת את יתרת ההלוואה כלפי הבנק.

  ממה מושפעת הפוליסה?

  ביטוח חיים למשכנתא, כמו כל פוליסת ביטוח חיים, יכול להשתנות בהתאם ללווה אשר רוכש את הפוליסה. לדוגמא, הביטוח תלוי בחיתום רפואי והוא מוגבל בגיל כניסה מרבי. כמו כן, ביטוח חיים למשכנתא מושפע גם מפרמטרים נוספים כגון מצב בריאותי, מגדר, עיסוק וכדומה. מאפיין ייחודי נוסף של ביטוח חיים למשכנתא (לעומת ביטוח חיים רגיל) הוא שהפרמיה החודשית יכולה לפחות בהדרגה ככל שחולפות השנים (וככל שהחזר ההלוואה מתקדם). בהתאמה פוחת בהדרגה גם הסכום שבו חברת הביטוח מחויבת לעמוד בעת פטירה.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי