ביטוח בריאות

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח בריאות

  ביטוח בריאות מכסה הוצאות הקשורות לטיפול רפואי. מטרתו של הביטוח הוא להקטין את הסיכון להוצאה כלכלית גדולה אם בעתיד תזדקקו לטיפול יקר. ביטוח הבריאות מורכב משלושה רבדים: בבסיסי ביותר נמצא ביטוח בריאות ממלכתי מטעם המדינה, הנקרא גם סל הבריאות, ברובד השני נמצאים שירותי בריאות נוספים, שניתן לרכוש בקופות החולים, וברובד השלישי ניתן למצוא את חברות הביטוח השונות המציעות ביטוחי בריאות מסוגים שונים, בנוסף או במקום ביטוח הבריאות של קופות החולים.

  מה הביטוח מכסה?

  חוק ביטוח בריאות ממלכתי

  מאז ה- 1 בינואר 1995 מבוטחים כל אזרחי ישראל באחת מארבע קופות החולים – כללית, מכבי, מאוחדת ולאומית – על פי חוק ביטוח בריאות ממלכתי והם אמורים להיות מכוסים על כל צרה שלא תבוא. מעבר לרובד הבסיסי – חוק ביטוח בריאות ממלכתי – ולרובד השני – שירותי הבריאות הנוספים שניתנים תמורת תשלום לחברי אותן הקופות – השוק החופשי מציע רובד שלישי: ביטוחי בריאות פרטיים באמצעות חברות הביטוח.

  חשוב לדעת!

  שהרובד השלישי מציע לדוגמא כיסוי ביטוחי שלוקה בחסר בסל הבריאות הממלכתי ובשרותי הבריאות הנוספים המציעות קופות החולים כגון: כיסוי להשתלות ותרופות שאינן בסל הבריאות הממלכתי, תרופות המצילות חיים. ולכן הוא חשוב ביותר ! חולה שנזקק להשתלה ורכש כיסוי ביטוחי זה באופן פרטי, יודע שהוא אינו נתון לחסדי מערכת הבריאות אשר תבחן את המקרה בוועדה ותכניס אותו לתור המתנה להשתלה שיכול לקחת שנים.

  מבנה – השלמה לשווי שוק

  סכום ביטוח נוסף המקנה ביטחון בעת נזק טוטאלי לנכס ומהווה רשת ביטחון לסכום פיצוי העונה לשווי הנכס מעבר לעלות הבנייה בלבד

  ביטוח ניתוחים

  החל מחודש פברואר 2016 הפוליסה לביטוח ניתוחים הינה אחידה, כלומר הכיסוי הביטוחי זהה בין כל חברות הביטוח.

  תכולה כולל תכשיטים ו/או שעונים

  כיסויים מפני נזקי אש, התפוצצות, התלקחות, פריצה, גניבה, שוד, רעידת אדמה, צונאמי, שיטפון או הצפה ממקור מים חיצוני, נזקי מים, נזק בזדון. כיסוי לתכשיטים בכל שטח מדינת ישראל ואף בהרחבה אל מחוץ לשטחי המדינה.

  מה מציעות חברות הביטוח?

  מדובר במדף עמוס במוצרים. ראשית, רובן מציעות מוצרים מודולאריים שניתן לרכוש לפי צורכי המבוטח – כלומר חלק מהכיסויים או כולם. שנית, התעריפים נוחים, מותאמים לכל כיס, ונעים בין עשרות שקלים למאות שקלים למשפחה, תלוי בהיקף הכיסוי.

  מסלולי מימוש פוליסה

  קיימים שני מסלולי מימוש פוליסה בביטוחי בריאות. בפוליסות מסוג פיצוי חברת הביטוח משלמת למבוטח סכום קבוע שנקבע מראש, המופיע בפוליסה למקרה אירוע כמו מחלה ממארת. בפוליסות מסוג שיפוי החברה מכסה את כל העלות האמיתית של הטיפול. חברות הביטוח מתחרות ביניהן בהיקף הכיסויים מעבר לניתוחים השכיחים והלא שכיחים ופיצוי בעת גילוי מחלה קטלנית. הן מכסות אובדן כושר עבודה זמני לפני ואחרי ניתוח או אשפוז, התייעצות עם רופא מומחה לבחירתך, מימון אשפוז או ניתוח בכל בית חולים שהמבוטח יבחר וכמובן מנתח לפי רצונו. חלק מהפוליסות מכסה טיפולים מורכבים בחו”ל כולל השתלות וניתוחים, כיסויים לרפואה אלטרנטיבית ושירותי אחות לילה בעת האשפוז. חברות הביטוח מציעות מוצרים המותאמות ללקוח בשיטת חליפה לפי תפירה בהזמנה אישית. פוליסות בריאות כוללות גם מרכיב ריסק למקרה מות המבוטח, אלמנט חיסכון לבני המשפחה, כיסויים סיעודיים ואפילו טיפולים נפשיים. בשל מצבה של מערכת הבריאות נענים מעבידים גדולים לדרישות העובדים וכך הופך ביטוח הבריאות הפרטי לחלק ממערך התנאים הסוציאליים של העובדים. הבעיה היא שבמקרה זה מדובר בחליפה סטנדרטית ולכן מומלץ למי שיש לו ביטוח בריאות במקום עבודתו לבחון מה מכסה הפוליסה מעבר למינימום שמקובל בפוליסות של חברות ביטוח פרטיות, כיסוי לניתוחים שכיחים.

  האם לרכוש ביטוח בריאות גם ברובד השלישי?

  התשובה היא כן. לעיתים, הכיסוי הפרטי הבסיסי יענה לצורך ספציפי שלביטוח המשלים אין מענה – קבוע או זמני. המרכיב המרכזי ברכישת ביטוח בריאות פרטי הינו יכולת הבחירה, הבחירה לבחור את הטיפול הרפואי הטוב ביותר בזמן הקצר ביותר אצל הרופא הטוב ביותר והמתקן הרפואי הטוב ביותר המתאים ללקוח. מדובר במגוון גדול של מוצרים על המדף ניתן לבחור פוליסה המתאימה לצרכים הספציפיים של המשפחה מבחינת עלויות הפרמיה החודשית והיקפי הכיסוי. מי שמוכן להוציא בשנה מאות רבות של שקלים לביטוח רכב, מן הראוי שיקדיש סכום נמוך פי כמה לביטוח הרפואי שלו ושל בני משפחתו.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי