ביטוח אחריות מקצועית

שיתן לכם לישון בראש שקט

סייפר סוכנות לביטוח

לשיחת ייעוץ השאירו פרטים:

  ביטוח אחריות מקצועית

  פוליסת ביטוח אשר מכסה בעל מקצוע חופשי במקרה בו מוגשת נגדו תביעה בגין נזק אשר נגרם על ידו (או מי מטעמו) לצד שלישי. כתוצאה מהתרשלות בתפקידו, או טעות הקשורה לתפקידו, ובכך גרם נזק לאדם אחר. במקרה זה יזכה המבוטח לכיסוי מחברת הביטוח באם תוגש נגדו תביעה נזיקית. ביטוח אחריות מקצועית יכול להתאים לכל אדם העוסק במקצוע חופשי כגון רופא, עורך דין או כל מקצוע אחר אשר נושא עימו אחריות כלפי אנשים אחרים. חשוב לדאוג ולהתאים את תנאי הפוליסה לצרי המבוטח, היקף וסוג פעילותו (בין אם בארץ ובין אם גם בחו"ל). בפוליסה זו חייב לשמור על רצף ביטוחי כדי להימנע ממצב בו למבוטח לא יהיה כיסוי ביטוחי בעת הגשת תביעה כנגדו.

  מה הביטוח מכסה?

  קיימות 2 אפשרויות לבסיס פוליסת הביטוח

  בסיס הגשת תביעה ובסיס אירוע

  בסיס הגשת תביעה

  ביטוח אחריות מקצועית במרבית המקרים נערך על בסיס “הגשת תביעה”. הכיסוי ניתן לאחריות בשל תביעה אשר תוגש נגד המבוטח לראשונה (ותימסר למבטח) בתקופת הביטוח. הביטוח אינו מכסה תביעה בשל אירוע שקרה בתקופת הביטוח אם תביעה כזאת הוגשה לאחר תום תקופת הביטוח (אלא אם כן חידש המבוטח את הפוליסה). המבטח בד”כ תוחם את מועד קרות מקרה הביטוח לתקופת הביטוח או לתקופה למפרע (התקופה הרטרואקטיבית) הנקובה ברשימה. כדי לשמור על רצף הכיסוי, חשוב לחדש את הביטוח מדי שנה, ובכך להימנע ממצב בו המבוטח עשוי “ליפול בין הכיסאות”.

  בסיס אירוע

  כיסוי ניתן לאחריות בשל מקרה ביטוח שקרה בתקופת הביטוח כאשר התביעה עשויה להיות מוגשת בכל זמן שהוא במהלך תקופת הביטוח או לאחריה.

  למה דווקא אצלנו?

  אנו הצוות המקצועי בסייפר סוכנות לביטוח דוגלים בהתאמת הביטוח לצרכי המבוטח, ברמת הכיסויים תוך מתן שירות אישי וליווי צמוד.

  לקוחות ממליצים

  quotes icon
  אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד

  אני לקוח של סוכנות הביטוח סייפר מזה שנים רבות. זכיתי תמיד לקבל יחס טוב. מיטל וצוות הסוכנות סיפקו שירות מקצועי, ידידותי, יעיל ומהיר. הן בתחום הביטוח האלמנטרי והן בתחומי ביטוח החיים והבריאות. אני ממליץ מכל הלב על שירותי המשרד.

  יצחק קינן, עו"ד

  quotes icon
  קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח

  בזמן ששהינו מחוץ לביתנו פרצו גנבים לביתנו וגנבו תכשיטים ומכשירים יקרי ערך. אשר סייפר פעל במהירות ובנחישות ובעזרתו קיבלנו פיצוי כספי מחברת הביטוח.

  יניב

  quotes icon
  המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות

  משרד סייפר מלווה אותי מזה שנים רבות בביטוחים שונים כגון: כלי רכב, דירה וביטוחי בריאות. השירות הניתן ע”י סוכנת הביטוח שלי – הגב’ מיטל חפץ, הינו לשביעות רצוני המלאה כאשר המענה המקצועי ניתן לי במהירות וביעילות.

  אירית ממיה

  quotes icon
  היחס האישי והמקצועיות יוצאות הדופן

  אני שמח להעיד שהטיפול שקיבלתי לאורך השנים מסוכנות סייפר היתה מקצועית ועניינית בהרגשה אינטימית וביתית ,נענתי לכל שאלה החל מדברים פעוטים הקשורים בביטוח דירה ורכב כולל בעזרה בשעת תאונה, למי אני פונה מה התהליכים, איך אני ניגש למוסך הקרוב ועוד , וכלה בטיפול בדברים הקשורים לעתיד המשפחה והחיסכון לטווח ארוך שלי ושל משפחתי. אני יודע שלכל שאלה שלי אקבל תשובה ומענה. לאורך השנים קיבלתי ייעוץ מהרבה סוכני ביטוח לדוגמא בכל מקום עבודה שעברתי נפתחה לי קרן פנסיה חדשה וביטוח מנהלים שונה, לעיתים בהמלצות שפגעו בטובתי. לאחר שהעברתי את הטיפול בתיק הביטוח הפנסיוני שלי לידי יובל ומיטל במשרד סייפר סוכנות לביטוח, החלטנו ביחד לאחד חלק מהתיקים ,לבטל כמה אחרים ולחדש את הפוליסות שיהיו אידיאליות לצרכים שלי, בכך אני רואה שיש משהו שדואג לי ולא רואה אותי בתור עוד לקוח.

  טל ודנה רוזנשטיין

  quotes icon
  טיפול מהיר

  אנו מבוטחים בסייפר סוכנות לביטוח בפוליסות עסקיות ופרט. האדיבות, השירות, והטיפול היעיל והמהיר עולים על הציפיות.

  גלי יעקובי אזרזר-מנהלת גליפלסט

  quotes icon
  שאפו! יחס אישי ואנשים זהב

  עקב תאונה נשבר התריס בסלון ביתנו, יובל סייפר פעל מול חברת הביטוח ודאג לנו לפיצוי כספי. תודה על השירות המצוין.

  נוי